Jak w prosty sposób zwiększyć sprzedaż napojów?

Kiedy temperatury na zewnątrz rosną zwiększa się również zapotrzebowanie klientów na napoje. Dotyczy to nie tylko zwykłej wody, ale także piwa i napojów gazowanych. Duża część klientów preferuje schłodzone napoje w okresie letnim i dlatego warto mieć je w swojej ofercie.

Dlaczego warto posiadać witrynę do napojów?

Witryna do napojów to bardzo funkcjonalna lodówka do przechowywania butelek. Jednocześnie chłodzi produkty do optymalnej dla nich temperatury i umożliwia ich eksponowanie. Charakteryzuje się ona przeszklonymi drzwiami oraz oświetleniem półek. Dzięki tym rozwiązaniom umieszczone w niej butelki wyglądają bardziej atrakcyjnie. Przeszkolone drzwi zachęcają do zakupu dając wrażenie, że schłodzony napój jest na wyciągnięcie ręki. Nowoczesna chłodziarka do napojów jest estetyczna, nie ma więc powodu do obaw, że nie będzie pasować do wnętrza lokalu.

Na co warto zwrócić uwagę?

Jeżeli chodzi o dostępne modele chłodziarek do napojów, to na rynku istnieje bardzo duża konkurencja i każdy właściciel sklepu lub lokalu gastronomicznego znajdzie urządzenie na miarę swoich potrzeb. Witryny występują w różnych pojemnościach i mają różne gabaryty. Można znaleźć urządzenia jedno, dwu, a nawet trzydrzwiowe. Rozważając zakup warto zwrócić uwagę na to, żeby chłodziarka do napojów miała elektroniczny wyświetlacz temperatury oraz system automatycznego odszraniania. Brak szronu to brak konieczności wyłączania i rozmrażania urządzenia. Bardzo przydatną funkcją jest też samodzielne zamykanie drzwi, dzięki któremu unikniemy sytuacji, w której klient lub obsługa lokalu nie domknie ich i narazi właściciela na dodatkowe koszty.

Witryny do napojów są funkcjonalne, bardzo proste w obsłudze, a dodatkowo wpływają na zwiększenie sprzedaży. W upalny dzień mało który klient przejdzie obojętnie obok strategicznie ustawionej chłodziarki wypełnionej schłodzonymi napojami.

Categories: Bar